Ukryte – nieodkryte

„Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda. ”
– Eva Perón

Jak często zdarza się nam widzieć coś wiele razy, być w pewnym miejscu setki razy i mijać te same budynki tysiące razy, a jednak tego jednego razu, dostrzec całe piękno jakie się tam kryje? Podobnie też jest z ludźmi. Znamy ich wiele lat, rozmawiamy z nimi codziennie, ale jak często, jedna sytuacja, rozmowa czy nawet spojrzenie, sprawia, że dostrzegamy w człowieku coś więcej?

Görlitz – urokliwe, niemieckie miasto, znajdujące się tuż przy granicy z Polską. Od dawna wiedziałam, że jest piękne. Jednak dopiero na tej sesji odkryłam wiele jego sekretnych miejsc, które skrywają w sobie tyle tajemniczości.

Dziewczyny natomiast przeszły same siebie! Tak idealnie wpasowały się w klimat, który nas tam otaczał, że sama byłam pod wrażeniem. Za to je uwielbiam! Jak zwykle nie zawiodły, za co już teraz bardzo im dziękuję.

P.S. Mam gorącą nadzieję, że jeszcze nie raz uda mi się odwiedzić to miasto i może spróbować sił w sesji tematycznej? Czekam na Was, piszcie do mnie śmiało. Razem na pewno uda nam się stworzyć coś niesamowitego!

11931276761141164843


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s