W szklanym odbiciu

„Wiedzy nabywa się czytając książki, lecz wiedzę najpotrzebniejszą – znajomość świata – zdobywa się czytając w żywych ludziach i studiując wszystkie ich wydania.”

–  Philip Stanhope

Sporo czasu minęło od poprzedniego postu! Mam jednak nadzieję, że dzisiejszy zdecydowanie to zrekompensuje. Sporo czasu spędziłam nad tymi zdjęciami aby każdy najmniejszy szczegół wpasowywał się w całość. W przerwie między próbami a szkołą starałam się znaleźć jak najwięcej miejsca w swoim planie dnia, żeby móc poświęcić im należytą uwagę. I myślę, że zdecydowanie się opłaciło!

Na tą sesję czekałyśmy z Sylwią dość długo, jednak gdy zgrałyśmy ostatecznie terminy wydarzyło się coś, co miałam nadzieję, że miejsca mieć nie będzie. Jeden z poranków w czasie ferii, dzień sesji. Wstaję z łóżka, wyglądam przez okno i szukam promieni słońca przedzierających się przez ciemne chmury. Niestety, jedyne co ujrzałam to tylko i wyłącznie spływające po szybie krople deszczu. Łapię za telefon i pisze do Sylwii z zamiarem odwołania sesji. Chwilę później do mojego pokoju wpada piękna łuna światła. Z niedowierzaniem wstaję z fotela i dostrzegam.. tak właśnie! Koniec deszczu, słońce świeci, no cud-miód-malina! Dzwonię do Sylwii, żeby złapała pierwszy autobus. W domu staranne przygotowania do sesji, a w międzyczasie śmiech wywoływany przez moją czteromiesięczną siostrzenicę. Gdy już dotarłyśmy na miejsce sesji, pogoda była niesamowicie sprzyjająca. Niekiedy poczułyśmy delikatny wiatr i maleńkie kropelki deszczu na naszych dłoniach, jednak nic nie przeszkodziło nam tego dnia, aby stworzyć to, co zobaczycie poniżej.

Jeszcze raz dziękuję wspaniałej Sylwii, za to, że tak cudownie mi się z nią pracuje przy każdej sesji. Jesteś niesamowita! ❤

Zapraszam do obejrzenia naszego wspólnego dzieła 😉

DSC_0285-1DSC_0119-1DSC_0226DSC_0334DSC_0245-1DSC_0085-1DSC_0249DSC_0337DSC_0273-BLDSC_0180DSC_0078DSC_0071-bwBez nazwy-1DSC_0235-1DSC_0253-1DSC_0239DSC_0062


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s